MISIE – zajęcia otwarte

W piątek 19 października zaprosiliśmy naszych rodziców na zajęcia otwarte, których celem było kształtowanie postaw patriotycznych. Na początku zajęć, przy tablicy, przypomnieliśmy sobie nasze wiadomości. Pomimo młodego wieku, wiemy już, że nasz kraj nazywa się Polska, że jesteśmy Polakami i mówimy po polsku. Znamy nawet nasze symbole narodowe – flagę i godło, a także hymn polski, który uroczyście wysłuchaliśmy w postawie stojącej. Następnie utrwaliliśmy znajomość barw narodowych, głośno mówiąc kolor swojej kierownicy. W zabawie przy pianinie, podróżowaliśmy po Polsce, dojeżdżając do pięknych miejsc – odwiedziliśmy morze, góry oraz jezioro. Na koniec z pomocą rodziców wykonaliśmy flagi, które na pamiątkę zabraliśmy do domu. Zaproszenie rodziców na zajęcia było dla nas wielkim przeżyciem 🙂 Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie nas!