APEL O POMOC

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszego przedszkolaka – Antosia. W zeszłym roku zdiagnozowano u Antka DMD (dystrofię mięśniową Duchenne’a). Jest to ciężka i rzadka choroba o podłożu genetycznym, wyniszczająca nieodwracalnie cały organizm. Choroba jest na chwilę obecną nieuleczalna – w celu spowolnienia postępów stosuje się intensywną i codzienną rehabilitację przy jednoczesnej sterydoterapii (by dziecko usiadło jak najpóźniej na wózku inwalidzkim). Ważne jest również przystosowanie przestrzeni, w której na co dzień porusza się Antek.

Antoś jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wszelkich wpłat na Jego rzecz można dokonywać na adres:

• Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, nr konta w Alior Banku S.A. to: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 w tytule ważne jest, aby wpisać: „33986 Molęda Antoni – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.
  • Darowizny można też wpłacać wchodząc na stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/33986
  • Można też przeznaczyć 1% podatku: wtedy należy wskazać KRS 0000037904, a cel szczegółowy na PITcie wpisać: „33986 Molęda Antoni”. Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody na formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.

ZA OKAZANĄ POMOC SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!