PSZCZÓŁKI I TYGRYSKI – wycieczka

Dzieci z grupy „Pszczółki’ i „Tygryski” wybrały się na wycieczkę do skansenu w Ochabach, gdzie przeżyły wiele ciekawych chwil. W Ekomuzeum mogły zobaczyć jak wyglądały zabawy i codzienne życie, gdy nie było elektryczności i Internetu. Później dzieci poznały sposób uprawy ziemniaków, ciekawostki na ich temat, wykonały wesołego jeżyka, ale co najważniejsze poznały sposób przygotowywania placków ziemniaczanych. Ależ one były pyyyyszne….:)  Największą jednak atrakcję stanowiła kurtyna wodna, która w ten upalny dzień zapewniała orzeźwienie i piski radości 🙂 Na koniec pobytu, dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych, których najważniejszym elementem był oczywiście ziemniak. Uśmiechnięte buzie, jakie można zobaczyć na zdjęciach poniżej, są dowodem, że WSZYSCY świetnie się bawili 🙂