MISIE – pierwszy rok za nami!

Właśnie minął nasz pierwszy rok przedszkolny. W ciągu tych dziesięciu miesięcy bardzo wiele się zmieniło 🙂 Na początku, ciężko było nam się rozstać z mamą i z tatą, tęskniliśmy i nie mieliśmy nastroju do zabaw. Na szczęście ten trudny początek nie trwał zbyt długo. Codziennie przychodziliśmy do przedszkola z uśmiechem na twarzy, a smutni byliśmy tylko wtedy, gdy rodzice zbyt szybko nas odbierali 😉 Bardzo lubiliśmy codzienne spotkania z koleżankami i kolegami a przez weekendy tęskniliśmy za wspólną, przedszkolną zabawą. Nasze panie codziennie przygotowywały dla nas ciekawe zajęcia, podczas których poznawaliśmy otaczający nasz świat. We wrześniu pójdziemy do starszej grupy, a do naszej sali przyjdą nowe dzieci. Na pewno się Wam u nas spodoba! Przedszkole to naprawdę fajne miejsce…

Zapraszamy do powspominania minionego roku 🙂