Podziękowanie od rodziców Antosia

Szanowni Państwo, Drodzy Darczyńcy,

w zeszłym tygodniu spłynęły ( a pojawiają się te środki na przełomie października i listopada) na subkonto Naszego Antosia w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ostatnie środki z Państwa 1 % z podatków za rok 2018.

W związku z tym, że dane Darczyńców są dla nas niewidoczne, a okazaliście Państwo – po raz kolejny- swoją dobrą wolą i liczbą ogromne serce- chcieliśmy tą drogą (bo innej nie mamy) bardzo Państwu podziękować!!!

Będzie to dla nas i Antosia wielkie wsparcie w poszukiwaniu dróg leczenia. Środki te pozwolą też na codzienną rehabilitację, ściąganie z zagranicy leków i przystosowanie przestrzeni do funkcjonowania Antka.

Tak naprawdę, brak nam słów, by za wszelką pomoc podziękować…

Z całego serca DZIĘKUJEMY!!!!

Rodzice Antosia