IV edycja projektu Miś

IV edycja projektu Miś.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w projekcie podróży Misia Maciusia. Do tej pory nasz miś podróżował po miastach granicznych naszego kraju (pierwsza edycja), po Województwie Śląskim (druga edycja) i wreszcie w ubiegłym roku pojechał do dzieci z przedszkoli w Czeskim Cieszynie.
W tym roku zachęcamy Państwa do zaproszenia Misia Maciusia do własnych domów. Proponujemy zabrać misia na rodzinne wycieczki, spacery, place zabaw, a wspólny czas udokumentować w postaci zdjęć czy rysunków dzieci.
Miś będzie kolejno zapraszany przez dzieci w poszczególnych grupach. Pierwszą grupą goszczącą Misia Maciusia będą Smerfy. Prosimy o zapisywanie się na wybrane terminy w przygotowanym harmonogramie podróży misia.
Mamy nadzieję, że tegoroczny projekt przysłuży się pogłębieniu dobrych relacji przedszkola z domem rodzinnym dzieci.