Przedszkole 16

Przedszkole nr 16 mieści się w dużym, przestronnym budynku. W przedszkolu są cztery  grupy dzieci o wdzięcznych, bajkowych nazwach „Misie”, „Myszki”, „Tygryski” i „Smerfy”. Każda grupa ma do swojej dyspozycji dwie duże sale zajęć, a dwie najmłodsze grupy dzieci własne sypialnie. Nasze przedszkolaki, na co dzień korzystają również z jadalni, sali gimnastycznej, sali kinowo-teatralnej i ogrodu zimowego. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom dzieci organizujemy wiele zajęć dodatkowych rozwijających ich zdolności i pasje. Nasze przedszkole aktywnie współpracuje z rodzicami i środowiskiem. W ramach tej współpracy oferujemy wiele zajęć i spotkań okolicznościowych. W ramach współpracy z Domem Narodowym w Cieszynie organizujemy festiwal piosenki przedszkolnej dla wszystkich cieszyńskich przedszkolaków, który swój finał ma podczas Święta Trzech Braci.

Nasze przedszkole